Студентське самоврядування


Угода між ДонДУУ та органом студентського самоврядування >
Протокол погодження правил внутрішнього трудового розпорядку >
Положення про студентську раду >
Положення про діяльність Голови студентської ради >
Положення про діяльність заступника голови студентської ради >
Положення про діяльність голів факультетів >
Положення про студентське наукове товариство >
План роботи студради на 1 семестр 2019 >

Студентська рада Донецького державного університету управління – Команда ініціативних, творчих та самовідданих студентів з усіх факультетів, які працюють з єдиною метою: «На благо університету та студентів!».

Наша презентація >

Студенти ДонДУУ активно долучаються до участі в управлінні університетом через органи студентського самоврядування, та мають спільну ціль –  підвищити якість знань, виховання духовності, культури, зростання у студентів соціальної активності та відповідальності за прийняті рішення.

На всіх рівнях налагоджені ділові та конструктивні стосунки між студентами та адміністрацією на основі взаєморозуміння та співпраці. Члени студради входять до складу вчених рад факультетів, інститутів, педагогічної ради коледжу та Вченої ради університету.

Студентська Рада Університету є вищим  колегіальним виконавчим органом студентського самоврядування та функціонує на рівні Університету. Студрада очолює систему студентських самоврядувань факультетів  та гуртожитків університету. Студентське рада ДонДУУ діє на основі принципів добровільності, демократичності, законності та гласності і виражає інтереси всіх студентів університету.

Представники студентського самоврядування –  направляють свою роботу та вільний час для того щоб захищати права та інтереси студентів, звертатися з пропозиціями, заявами та клопотаннями від імені студентів до адміністрації університету, допомагати вирішувати будь-які проблеми та складнощі, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!

У вересні 2019р. студентська рада була повністю реорганізована: скликана загальна Конференція студентів, яка прийняла рішення, щодо проведення виборів голови студентської ради, створена ініціативна робоча група, яка потім стала виборчою комісією, запущена передвиборна кампанія кандидатів на посаду голови студентською ради.

Всього на посаду голови студентської ради претендувало 5 осіб, які представляли різні спеціальності та курси. У зв’язку з високим рівнем зацікавленості до проведення виборів серед студентів, виборчою комісією було прийнято рішення організувати загальні дебати серед кандидатів. Під час дебатів кандидати змогли чітко окреслити свої програмні положення та відповісти на питання, як студентів, так і своїх опонентів. На дебатах була присутня велика кількість студентів, представники адміністрації університету та професорсько-викладацького складу.

За результатами загальних таємних виборів, проведених в єдиний день голосування, головою студентської ради більшістю голосів було обрано Гапонову Дар’ю Дмитрівну. Заступником голови студентської ради став кандидат, посівший друге місце на виборах – Горобій Максим Костянтинович.

Вже з новообраною головою студентської ради був запущений процес виборів студентських голів факультетів та розподілені обов’язки за профільними комітетами: інформаційним, культурно-масовим, спортивним та учбово-науковим.

Голова студентської ради ДонДУУ – Гапонова Дар’я Дмитрівна.

Головний принцип у роботі: “Дружня команда – запорука ефективності”.   Дар’я була обрана головою студентської ради у вересні 2019 року і за час свого перебування на цій посаді вона ініціювала багато різноманітних заходів та акцій, серед яких є збір благодійної допомоги для дитячого будинку та регулярні культурно-просвітницькі заходи для студентів. Дар’я фактично перезапустила роботу студентської ради, зробила її системною, ефективною та цікавою для всього студентства.

Заступник голови студентської ради ДонДУУ – Горобій Максим Костянтинович.

Головний принцип в роботі: “Системна робота є складовою частиною успіху”.

В своїй діяльності заступник голови студентської ради всіляко підтримує поточну роботу студентської ради, організовує комунікацію зі студентськими головами факультетів та профільних комітетів. За ініціативи Максима, для студентів  була проведена екскурсія до Головного управління Національної поліції в Донецькій області, також він є співорганізатором патріотичного форуму “Ті, хто зберегли України”, присвяченого захисникам нашої держави. Виконуючи свої функціональні обов’язки, заступник голови студентської ради завжди готовий допомогти голові студентської ради та полегшити її роботу.

Голова факультету менеджмента ДонДУУ – Зенькіна Аліна Оександрівна.

Головний принцип у роботі: «Принципи важливіші за результат». Без принципів командної роботи – неможливо створити продукт, яким можна було б пишатися і який відрізняв би нас від усіх інших. Аліна була обрана головою факультету у жовтні 2019 року. Новоспечена голова факультету менеджмента завжди відкрита до нових ідей та ініціатив, добре розуміється зі всіма студентами та гарно виконує доручення голови студентської ради. Аліна приймає участь у всіх заходах, підтримує усю поточну роботу та є мостом між адміністрацією вища й студентами.

Голова студентської ради факультету права і соціального управління – Гуржи Давид Олександрович.

Головний принцип в роботі: “Продуктивність – результат прагнення досконалості”

Творча та відкрита людина.

Є гарним комунікатором, який точно доносить проблеми та ідеї студентів до керівництва університету та факультету. Давид був обраний у жовтні 2019 року, але й до цього приймав активну участь у розвитку студентського самоврядування в університеті. Давид, з легкістю збирає команду під певну задачу, та завдяки командному духу з легкістю її реалізує. Давид постійно  організовує заходи, має активну громадську позицію,  бере участь у науковій діяльності та якісно виконує свої прямі обов’язки. Завжди готовий прийти на допомогу та співпрацювати.