Пройти опитування


Дистанційне навчання

Анонімне Опитування здобувачів вищої освіти стосовно організації дистанційного навчання в ДонДУУ…

читати далі

Шановні студенти, це опитування потребує не більше 10 хвилин Вашого часу, проводиться відділом забезпечення якості освіти з метою виявлення недоліків й переваг дистанційного навчання в ДонДУУ.

Відкритий освітній еко-простір (EduSpace)

Європейський Союз разом з «Зеленим центром МЕТІНВЕСТ» фінансують реконструкцію будівлі по вул. Макара Мазая, 15 та створення в ній «Відкритого освітнього еко-простору для студентів та громади» (EduSpace). Цей проєкт…

читати далі

реалізується Консорціумом у складі Донецького державного університету управління, Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України, Університету Генуї (Італія) та Виконкому Маріупольської міської ради в рамках реалізації Програми Європейського Союзу «Підтримка ЄС переміщеним вищим навчальним закладам на Сході України».

Просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо виявлення Ваших очікувань і потреб відносно функціонування EduSpace. Перед проходженням опитування радимо переглянути презентацію проєкту. Опитування займе близько 10 хвилин. Сподіваємось на Ваші щирі відповіді й розгорнуті пропозиції. Ваша думка для нас є дуже важливою. Результати будуть представлені в узагальненому вигляді й використані для розбудови студенто-орієнтованої моделі діяльності EduSpace.

Якість освіти

Шановні здобувачі вищої освіти, просимо пройти вас АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ щодо якості освіти в ДонДУУ.

читати далі

Шановні здобувачі вищої освіти, просимо пройти вас АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ щодо якості освіти в ДонДУУ. Ваші відповіді дозволять нам зрозуміти на скільки ви задоволені вами організацією та забезпеченням навчального процесу, щодо академічної доброчесності Опитування проводиться З метою покращення рівня якості освіти в ДонДУУ, Ваші оцінки та пропозиції щодо вдосконалення організації навчання, будуть враховуватись для вдосконалення змісту освітніх компонентів (дисциплін/практик тощо) освітніх програм; для поліпшення методів та результатів навчання, а також – допоможуть співробітникам відділу забезпечення якості освіти ДонДУУ в розробці й наданні відповідних рекомендацій для адміністрації Університету та гарантів освітніх програм, Анонімність і конфіденційність гарантуємо. Інформація за результатами опитування буде представлена в узагальненому вигляді. Процедура опитування займе близько 40 хв.