Конкурс есе від Kasta.ua

Вітаємо півфіналістку конкурсу студентських есе від Kasta.ua – Фіголь Ірину, студентку магістратури кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (куратор роботи – Дятлова В.В.).

Бренд kasta.ua, що створений випускниками спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (Андрій Логвін та Наталія Логвін), організував конкурс, розвиваючи традиції доброчинної підтримки українських навчальних закладів та талановитої молоді.

Конкурентами у фіналі стали студенти з Національного університету біоресурсів та природокористування України, Київського національного економічного університету, Івано-Франківського коледжу при університеті імені Короля Данила Галицького, Київського національного торговельно-економічного університету.

Детальніше про конкурс за посиланням: kasta-students.com.ua

Бажаємо Ірині успіху!

Попередні Вебінар за проєктом Фулбрайта