Турнір з міні-футболу «Право на спорт»


4 жовтня 2018 року студентське самоврядування факультету права і соціального управління Донецького державного університету управління провело футбольний турнір «Право на спорт» серед студентів факультету, які змагалися за краще спортивне ім’я у міні-футболі.

Партнерами заходу стали: Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради, «Моко Піца». У турнірі взяли участь збірні команди факультету: «Морські котики», «Рубін», «Динаміт».

Змагання пройшли на одному диханні, принесли безліч незабутніх вражень та масу позитивного настрою і гравцям, і вболівальникам, і викладачам факультету.Загалом, над стадіоном панувала чудова атмосфера. Команди прийшли підтримати їх друзі та знайомі, які підготували  кричалки, намалювали плакати та  чудово підтримували учасників змагань.

Перемогу одержала команда з виграшною назвою «Морські котики», до складу якої увійшли студенти з груп П-17 та П-16. Найкращими та найгучнішими вболівальниками виявилися група П-18.

Студентська рада висловлює щиру подяку за підтриману студентську ініціативу: керівництву Університету та факультету, керівництву «Моко Піца» у м. Маріуполі, яке  надало найсмачніші призи (три піци) переможцям та зошити, які отримали усі учасники змагань від переможців до вболівальників; Управлінню молоді та спорту Маріупольської міської ради за надання спортивного майданчику для проведення турніру, а також усім студентам та викладачам факультету права і соціального управління за активну участь у підготовці турніру.

Дякуємо всім, хто прийшов на спортивний майданчик і проявив справжню волю в боротьбі, а також тим, хто їх підтримував.

Посилання на соціальні сторінки «Моко піци»:
mokopizza.com – сайт
https://www.facebook.com/mokopizza/
https://www.instagram.com/mokopizza/
Ви найкращі, ми пишаємося вами!

#ДонДУУ#найкращістуденти#міні-футболуніверситету #моко-пицца

Попередні Підписання договору про співробітництво
Наступні ДонДУУ на тренінг-семінарі «Вікенд можливостей»